Zlupovacia maska s morskými riasami a kofeínom – ENERGIZUJÚCA 20 g

Energizujúca zlupovacia maska je určená pre všetky typy pleti, najmä však pre zrelšiu pleť, ktorá pôsobí unavene a potrebuje "dodať energiu".

Zloženie s obsahom rastlinného kofeínu sa zameriava na stimuláciu a spevnenie pokožky, jej prečistenie a udržanie hydratácie.

  • vďaka obsahu kofeínu spevňuje pokožku a stimuluje kožné bunky k aktivite
  • zabraňuje strate hydratácie a vďaka obsahu extraktu z morských rias pokožku preukázateľne hydratuje o 59,6%
  • vďaka obsahu kukuričného škrobu a kremeliny zanecháva pokožku čistú, jemnú a matnú

Príprava: V miske zmiešajte masku s vlažnou vodou v pomere cca 1:3 (1 diel masky + 3 diely vody) na hustejšiu pastu a naneste ju na pleť v hrubšej rovnomernej vrstve. Množstvo masky môžete prispôsobiť svojim potrebám (1 čajová lyžička prášku obvykle stačí na pokrytie celej tváre). Nechajte 10-15 minút pôsobiť. Keď sa prestane lepiť na prst, uvoľnite okraje masky a jemne ju odlúpnite. Neoplachujte. Zvyšky dočistite vlhkým tampónom/konjak hubkou, naneste toner, sérum a hydratačný krém. Používajte 1-2 krát týždenne.

  • Konzistencia masky by mala byť hutnejšia, môžete ju pred aplikáciou nechať 1 minútku po rozmiešaní odstáť. Hrubšia vrstva by mala byť najmä na okrajoch, preto pri aplikácii dbajte na to, aby ste ju aj v týchto miestach naniesli vo dostatočnej vrstve, inak okraje vyschnú.

    Na jednu aplikáciu na oblasť tváre potrebujete cca 4 – 5 g prášku – celé balenie vystačí na 4-5 aplikácií.

Zloženie: Diatomaceous Earth (kremelina), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Algin (extrakt hnedých rias), Hydrolyzed Oat Protein (ovsený proteín), Clitoria Ternatea Flower Extract (extrakt z motýlieho kvetu-Butterfly pea), Caffeine (kofeín), Calcium Sulfate Hydrate (sadrovec), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát), Allantoin (alantoín)

  • Tento produkt neobsahuje žiadne konzervačné látky, syntetické parfumy či parabény a silikóny.

9,99 €
49,95 € / 100 g