Zlupovacia maska s morskými riasami a acerolou – VITAMÍNOVÁ 20 g

Vitamínová zlupovacia maska je určená pre všetky typy pleti, najmä však pre unavenú pleť, ktorá pôsobí unavene a nemá zjednotený tón pleti.

Zloženie s obsahom ovocných vitamínových extraktov aceroly a amalaki sa zameriava na zlepšenie antioxidačnej ochrany, zjednotenie tónu a udržanie hydratácie pleti.

Pozrite si videonávod, kde vám poradíme, ako tento typ masky správne používať: kliknite tu

  • vďaka obsahu amalaki a aceroly s vysokým podielom vitamínu C pôsobí antioxidačne, zjednocuje tón pleti a eliminuje pigmentácie
  • zabraňuje strate hydratácie a vďaka obsahu extraktu z morských rias pokožku preukázateľne hydratuje o 59,6%
  • vďaka obsahu kukuričného škrobu a kremeliny zanecháva pokožku čistú, jemnú a matnú
  • V miske zmiešajte masku s vlažnou vodou v pomere cca 1:3 (1 diel masky + 3 diely vody) na hustejšiu pastu a naneste ju na pleť v hrubšej rovnomernej vrstve. Množstvo masky môžete prispôsobiť svojim potrebám (1 čajová lyžička prášku obvykle stačí na pokrytie celej tváre). Nechajte 10-15 minút pôsobiť. Keď sa prestane lepiť na prst, uvoľnite okraje masky a jemne ju odlúpnite. Neoplachujte. Zvyšky dočistite vlhkým tampónom/konjak hubkou, naneste toner, sérum a hydratačný krém. Používajte 1-2 krát týždenne.

    Konzistencia masky by mala byť hutnejšia, môžete ju pred aplikáciou nechať 1 minútku po rozmiešaní odstáť. Hrubšia vrstva by mala byť najmä na okrajoch, preto pri aplikácii dbajte na to, aby ste ju aj v týchto miestach naniesli vo dostatočnej vrstve, inak okraje vyschnú.

    Na jednu aplikáciu na oblasť tváre potrebujete cca 4 – 5 g prášku – celé balenie vystačí na 4-5 aplikácií.

  • Zloženie: Diatomaceous Earth (kremelina), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Algin (extrakt hnedých rias), Emblica Officinalis Fruit Powder (organický ajurvédsky prášok Amla – Amalaki), Rubia Cordifolia Root Powder (organický prášok Manjishta), Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract (extrakt z aceroly), Hydrolyzed Oat Protein (ovsený proteín), Calcium Sulfate Hydrate (sadrovec), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát), Allantoin (alantoín)

9,99 €
49,95 € / 100 g