VETO ECO Paštéta PATIFU ​​s bylinkami 100 g

PATIFU ​​paštéta sa z 1/4 skladá z tofu, ktoré si spoločnosť Veto sama vyrába a ešte za čerstva pridáva do nátierok. Veto sa výrobe tofu venuje už vyše 20 rokov a používa zásadne certifikovanú a testovanú sóju bez genetickej modifikácie.

Okrem tofu sú v produkte tiež kvalitné zemiaky pre pastózne štruktúru a tuzemský repkový olej. Ďalej obsahuje bylinky, smaženú cibuľku a droždie pre jemnú chuť. Produkt vydrží bez chladenia dlho dobu trvanlivý, takže ani pri izbovej teplote sa na ňom nevytvára žiadna vrstva tekutého tuku. PATIFU ​​paštéta sa vyrába v mnohých rôznych variáciách a vy si môžete vybrať podľa chute.

Tipy a recepty na použitie paštéty PATIFU s bylinkami:

  • dipy - v mixéri môžete paštétu rozmixovať napríklad s jogurtom, avokádom, cesnakom a podávať ako dip k pečeným zemiakom či zelenine
  • nátierka - pečivo natreté s touto paštétou stačí ozdobiť kúskami zeleniny
  • zálievka na šalát - pridajte trochu tejto paštéty do domácej zálievky z citrónovej šťavy a olivového oleja a už ju ďalej nemusíte koreniť, stačí poriadne rozmiešať

Zloženie: Voda, tofu 24% (SÓJA, nigari), zemiaky, repkový olej, droždie, bylinky 1,7%, Drozdovo extrakt, soľ, korenie, zahusťovadlo: karagenan, guma guar.

Alergény: Sója

Skladovanie: Skladujte v 2-27 ° C. Po otvorení ihneď spotrebujte.

1,60 €
0,02 € / 1 g