Upokojujúca pena do kúpeľa

Relaxačný penový kúpeľ obsahujúci levanduľový olej, ktorý po každodennom zhone dokonale zmierňuje fyzické a duševné napätie. Jemne čistí pokožku, ale nevysušuje ju.

Použitie: Nalejte obsah jedného vrchnáku do vody, aby vznikla dostatočne bohatá pena.

Zloženie/Ingrendients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Parfum, Methylchloroisothiasolinone Methylisothiazolinone, C.I. 74160, C.I.45100

Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí : vypláchnite vodou.

Balenie: 0,5 kg bez fľaše

ak máte záujem o väčšie, alebo menšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

2,25 €