Univerzálny odmasťovač s esenc. olejom citrónu BIO

Zľava -30%

Univerzálny odmasťovač s esenciálnym olejom citrónu

NATURAL, ORGANIC PRODUCT

Ekologický univerzálny odmasťovač na tvrdé povrchy. Odstraňuje všetky druhy nečistôt s okamžitým účinkom. Efektívne čistí kachle, digestory, dlažby, kuchynské povrchy, umývadla, chladničky, sanitárnu keramiku, batérie či stoly. Zriedený vo vode sa používa na čistenie podláh. V spreji sa používa na tvrdé povrchy. V prípade potreby opláchnite.

Chemické zloženie: (Reg. 648/2004 / CE): <5% neiónových povrchovo aktívnych látok. Ostatné komponenty: parfumy, esenciálne oleje, limonén, linalool.

INCI: Aqua, Alcohol, Coco-glucoside, Citrus limon peel oil*, Parfum, Limonene, Linalool. *BIOLOGICO

Spôsob použitia:

Povrchy: čistič v spreji rozprášte a vyčistite vlhkou handričkou bez oplachovania.

Kuchyňa: na hrncoch a panviciach nechajte výrobok pôsobiť 2 minúty a nečistota sa sama odlepí, takže ju môžete jednoducho umyť špongiou.

Okná: zrieďte 50 ml v 1 litru vody.

Podlahy: zrieďte 30 ml v 5 litroch vody. Nie je potrebné oplachovať.

Kúpeľňa: čistič v spreji rozprášte a vyčistite vlhkou handričkou. V prípade pretrvávajúcich nečistôt nechajte odmasťovač pôsobiť 30 minút a opláchnite.

Charakteristika línie:

Rad výrobkov certifikovaných AIAB, vyrábaných výlučne z rastlín.

Eco Bio čistiace predpisy AIAB, Certifikácia zhody, vydala QC SRL - Siena, Kód operátora FROM ITA 80014

Bio certifikácia Bio čistiace AIAB, Riadená spoločnosťou QC SRL - Siena

Číslo prevádzkovateľa DA ITA 80014

VEGAN

Dermatologicky testovaný

Biologická odbúrateľnosť povrchovo aktívnych látok OECD 301B: jednoduchá, rýchla a úplná. (reg. 648/2004 / UE)

Neprekračujte použitie

Cena za 0,5 kg - Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

2,10 € 3,00 €
4,20 € / 1 kg