Univerzálny čistič 3v1 s esenciálnym olejom Lemongrass BIO

Univerzálny čistič 3v1 s esenciálnym olejom LEMONGRASS

NATURAL, ORGANIC PRODUCT

Ekologický výrobok pre tvrdé povrchy ktorý má rovnakú funkciu ako prášková kyselina citrónová. Nemiešajte s inými čističmi a nepoužívajte na mramor.

Chemické zloženie:(Reg. 648/2004 / CE): <5% neiónové rastlinné povrchovo aktívne látky, Ostatné zložky: parfumy, citral, geraniol, limonén.

INCI: Aqua, Citric acid, Cocoglucoside, Xanthan gum, Cymbopogon flexuosus oil*, Citral**, Geraniol**, Limonene**.

*ORGANIC; ** z prírodného éterického oleja

Spôsob použitia:

ANTICALCARE: Odstraňovač vodného kameňa: účinný proti vodnému kameňu pri čistení umývadiel, sanitárnej keramiky a vodovodných kohútikov. Nastriekajte na povrchy a utrite špongiou. V prípade pretrvávajúceho vodného kameňa nechajte pôsobiť cca 1 hodinu. Dôkladne opláchnite.

AMMORBIDENTE: Aviváž: vynikajúci na ručné zmäkčenie tkanín (50 ml vo vode posledného plákania) a v práčke (naplňte priehradku na aviváž).

BRILLANTANTE: Leštidlo do mývačky riadu: na dosiahnutie vysokého lesku riadu v umývačke riadu.nezanecháva škvrny. Pravidelne plňte misku na oplachovanie.

Charakteristika línie:

Rad výrobkov certifikovaných AIAB, vyrábaných výlučne z rastlin.

Eco Bio čistiace predpisy AIAB, Certifikácia zhody, vydala QC SRL - Siena, Kód operátora FROM ITA 80014

Bio certifikácia Bio čistiace AIAB, Riadená spoločnosťou QC SRL - Siena

Číslo prevádzkovateľa DA ITA 80014

VEGAN

Dermatologicky testovaný

Biologická odbúrateľnosť povrchovo aktívnych látok OECD 301B: jednoduchá, rýchla a úplná. (reg. 648/2004 / UE)

Neprekračujte použitie

Cena za 0,500kg - Cena je uvedená bez fľaše. 

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

3,50 €
Please select variants first