Ukko Čajová zmes na prostatu 120g

Bylinné zložky UKKO Čajovej zmesi na prostatu (vrbovka malokvetá, hluchavka biela, citrónová tráva, list brezy, ibištek) úspešne bojujú proti problémom spôsobeným benígnym zväčšením, či zápalom prostaty.

Pri pravidelnom užívaní sa nepríjemné problémy pri močení súvisiace s problémami prostaty rozhodne zmiernia, respektíve môžu úplne ustúpiť.

V kanvici alebo na sporáku (iba nie v mikrovlnke) zohrejte vodu a po zovretí ju trošku nechajte vychladnúť. Ideálna voda na čaj má v prípade Čajovej zmesi na prostatu teplotu asi 80 ℃. Ak po zovretí vypnete zdroj tepla a následne si začnete pripravovať čaj, voda vychladne práve na tých 80 ℃, kým ňou začnete zalievať čajovú zmes.

Na prípravu jedného hrnčeka (500 ml) čaju stačí vrchovatá lyžička čajovej zmesi (2 - 2,5 g). Zvýšením dávky čajovej zmesi nedosiahneme viditeľne lepší výsledok, keďže vďaka synergii rastlín je účinnosť zmesi v porovnaní s jednozložkovými čajmi mnohonásobne vyššia, preto nie je potrebné odporúčané množstvo prekročiť.

Pravidelnou konzumáciou správne pripraveného UKKO Čaju na prostatu sa môžu zmierniť nepríjemné potiaže pri močení vyplývajúce zo zväčšenej alebo zapálenej prostaty, respektíve sa ich môžete úplne zbaviť.

Pozor! Konzumácia čaju nenahrádza lekárske poradenstvo, pravidelné vyšetrenia prostaty, či preventívne prehliadky a samo o sebe nie je náhradou zdravej výživy a pravidelného pohybu.

12,80 €
10,67 € / 100 g