Tuhý šampón mäta s čajovníkom

Šampón a mydlo na holenie 2v1 v jednom. Osviežujúci umyvanie vlasov a holene silou mäty a čajovníkového oleja.

Šampónové mydlo s osviežujúcou mätou a čajovníkovým olejom poskytuje účinné čistenie a starostlivosť o normálne a mastné vlasy pri každodennom umývaní. Súčasne osviežuje a dezinfikuje pokožku hlavy a zároveň vlasy robí hebkými a jemnými na dotyk. 

VIAC INFORMÁCIÍ

  • Šampón je zásaditý, preto vám odporúčame vlasy si po umytí opláchnuť ľahkou citrónovou alebo octovou vodou! Tento krok môžete vynechať ak si opláchnete vlasy prírodným kondicionérom.
  • Keď prejdete na používanie tohto šampónu, vlasy si zvyknú na tento nový druh po 2 až 3 použitiach. Po prvých použitiach sa vaše vlasy môžu zlepiť, ale po 2-3-použitiach už rozdiel pocítite, vaše vlasy budú oveľa jemnejšie, jasnejšie a pevnejšie.
  • Toto mydlo môžete použiť aj na holenie, silno a dobre pení a vďaka oleju z čajovníka, tiež dezinfikuje a ochladzuje pokožku tváre. Po holení bude vaša pokožka vďaka mätovému oleju svieža a hydratovaná!
  • Rozdiel medzi mydlami a šampónovými mydlami je v tom, že šampónové mydlá penia intenzívnejšie, aby sa ľahšie používali.

ZLOŽENIE (INCI): zmydelnený kokosový olej, zmydelnený slnečnicový olej, zmydelnený olivový olej, zmydelnený ricínový olej, Aqua (voda), Mentha x Piperita Oil (mätový olej) , CI 77007 (modrý pigment).

Balenie: 90g +/-10g

6,00 €
Please select variants first