Toaletný olej premium oceán

Nahraďme spolu guličky do toaliet. Koniec zbytočným plastom.

Takáto fľaša Vám vydrží cca pol roka.. Perfektné riešenie pre hygienu toaliet! Toaletný olej je ekologický produkt na hygienu toaliet vyvinutý a vyrobený maďarskou spoločnosťou, ktorý vytvára tenkú vrstvu na toaletných misách, čím bráni hromadeniu nečistôt a vodného kameňa.

Premium toaletný olej je hygienický výrobok vyrobený z prírodných zložiek, bez obsahu fosfátov, chlóru a parabénov, vyrobený z vegánskych prísad, biologicky odbúrateľných prírodných zložiek bez palmového oleja. Toaletné misy, pisoáre sa vďaka svojmu jednoduchému, rýchlemu a hygienickému použitiu môžu čistiť a udržiavať v čistote po dlhú dobu, vďaka svojim špeciálnym zložkám tvoria na ošetrenom povrchu tenký film, ktorý zabraňuje hromadeniu nových nečistôt a vodného kameňa. Každé použitie (asi 2 až 5 sprejov) poskytuje až 48 hodín ochrany a sviežej vône, čo je ekonomickejšie ako akékoľvek iné známe riešenie. 

Návod na použitie: Postrek toaletného oleja čistí toaletnú misu a zabraňuje hromadeniu čerstvých nečistôt. To znižuje množstvo vodného kameňa, ktoré je potrebné na udržanie čistoty. Poskytuje príjemnú, sviežu vôňu.

Upozornenie! Nestriekajte na plasty ! Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí a potravín. 

V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI : Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou.

Vyberte kontaktné šošovky, ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva : vyhľadajte lekársku pomoc. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. 

Skladujte pri teplotách nad + 5 ° C do + 25 ° C.

Zloženie : izopropanol <30%, vôňa <20%

Cena za 100g - Cena je uvedená bez fľaše.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

3,00 €
30,00 € / 1000 g