Telové maslo – Citrus, Šalvia a Rakytník

Maslo je v pevnom stave no po priložení na telo sa začne sám krásne roztápať a uvoľňovať sviežu citrusovo - bylinkovú vôňu. Kakaové maslo v Bio kvalite a Karité (Bambucké maslo/ Shea butter) majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pokožke prospievajú a chránia ju pred vplyvmi voľných radikálov (UV žiarenie, toxíny, znečistené ovzdušie).

Vďaka vysokému obsahu aminokyselín a vitamínu E má maslo úžasné regeneračné vlastnosti na kožu. Vyživuje ju a na jej povrchu vytvára ochnannú lipidovú bariéru ktorá pomáha udržiavať vodu v pokožke.

Toto telové maslo sa môže použiť na celé telo. V zime je ideálne namiesto "Cold Cream". Neobsahuje vodu, tvorí ochrannú bariéru proti vysušovaniu pokožky a chráni pred mrazom. V lete ak sa spálite od slnka, natrite sa týmto maslom, do rána bude vaša pokožka zregenerovaná. Výborné je aj po holení. Vďaka esenciálnym olejom nám vydezinfikuje a vďaka maslám ukľudní podráždenú pokožku.

Z ekologického hľadiska nepotrebuje toto telové maslo jednorázový plastový obal - keď nie je v styku s pokožkou je v pevnom stave. Neobsahuje konzervanty, umelé vône ani farbivá. Je ideálny na cestovanie - zaberá málo miesta.
 Zloženie:  *Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), Litsea Cubeba Fruit Oil (esenciálny olej litsea cubeba), Salvia Sclarea Flower Oil (esenciálny olej muškátovej šalvie), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil (rakytníkový olej),**Limonene,**Linalool,**Geraniol, **Citral, **Citronellol, (*z biologického hospodárstva, **prirodzená súčasť esenciálnych olejov).

6,00 €