Svieži letný sprchový gél a šampón Mohito s argánovým olejom

Nature svieži letný sprchový gél jemne čistí a vyživuje vašu pokožku. Vďaka argánovému oleju bude pokožka hladká a mäkká na dotyk. Práve argánový olej má hydratačné a protizápalové vlastnosti, stáročia sa používa ako prírodný elixír mladosti a krásy. Je veľmi bohatý na vitamín E a skvalén.

Na vlasy pôsobí ako kondicionér.Príjemná jemná vôňa hýčka Vaše telo a dušu po celý horúci letný deň. Odporúčame na všetky typy položky.

Bez SLES, silikónu, parabénu, farbiva a alumínia !

Použitie: Odporúča sa na denné použitie. Po napenení nechajte pôsobiť 2 minúty a potom opláchnite.

Zloženie: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Citric Acid, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Argania Spinosa Oil, Potassium Sorbate (and) Sodium Levolinate, Parfum

Cena za 0,250 g - Cena je uvedená bez fľaše.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

2,15 €
8,60 € / 1 kg