Šumivá bomba do kúpeľa Ylang ylang

Osviežte si každodenný život kúpeľom, ktorý vyživuje pokožku. Kombinácia sódy bikarbóny a kozieho mlieka v guľke na kúpanie zanecháva silnú zvláčňujúcu penu, takže vaša pokožka je pri kúpaní nasýtená hodnotnými vitamínmi a výživnými látkami, potom je na dotyk hodvábna a hydratovaná. Naša bomba na esenciálny olej do kúpeľa Ylang-ylang poskytuje relaxačný a relaxačný zážitok z kúpania pre všetkých, ktorí chcú domáce SPA zážitky! Esenciálny olej zo sladkého ylangu je antiseptický, upokojujúci, zmyselne protistresový a harmonický. Hoďte bombu voňavých guľôčok do kúpeľa do teplej vane s vodou, nechajte ju vyšumieť a užívajte si, ako sa vaša duša upokojuje v oblaku vôní, ktoré zapĺňajú celý priestor!

  • Môžete si dokonca vychutnať rozmaznávací a relaxačný účinok našich bômb do kúpeľa každý deň: jedenkrát denne, odporúčané na 15 - 20 minút kúpania.
  • Guľa na kúpanie stačí na 1 kúpeľ.
  • Vďaka svojmu elegantnému obalu je dokonalým rozmaznávaním pre každého, komu by ste venovali prírodnú starostlivosť a rozmaznávanie ako darček.
  • Ak nechcete, aby okvetné lístky v guľke na kúpanie vkĺzli aj do vody na kúpanie, vložte guľku do kúpeľa do textilného vrecka a potom ju hoďte do vody na kúpanie.
  • Krémové kozie mlieko v guľke do kúpeľa je plné vitamínov (A, B, B2, B6, B12, C, D), minerálov (vápnik, horčík a draslík) a vašu pokožku mimoriadne dobre hydratuje. Kozie mlieko je zároveň prírodným zdrojom kyseliny AHA, ktorá jemne exfoliuje unavenú hornú časť pokožky a pomáha formovať sviežu pokožku. Protizápalové, môže jemne regenerovať kožné alergie, pokožku náchylnú na akné, ekzémy, suchú pokožku, citlivú pokožku, plesňové infekcie.
  • Guľa na kúpanie sa rozpustí vo vode a zafarbí ju. Po kúpaní zanechá na vani, pokožke a osuškách farebné škvrny, ktoré sa dajú ľahko odstrániť umytím.
  • Účinné látky kozieho mlieka sa pri telesnej teplote okamžite vstrebávajú a pôsobia v hlbších vrstvách pokožky: po použití určite nebudete potrebovať telové mlieko, vaša pokožka bude hydratovaná a hodvábna.
  • Výstraha! Po použití opláchnite!

ZLOŽENIE (INCI): Hydrogenuhličitan sodný, Acidum Citricum, Aqua, Olea Europaea Oil, Caprae Lac Powder, Cananga Odorata Oil, CI 75130 (Beta-karotén - žlté farbivo) ), Kvetinový prášok Calendula Officinalis, Linalool *, Isoeugenol *, Geraniol *. * Zložky prírodného éterického oleja.

3,50 €
Please select variants first