Šumivá bomba do kúpeľa Kubeba

Osviežte si každodenný život kúpeľom, ktorý vyživuje pokožku. Kombinácia sódy bikarbóny a kozieho mlieka v guľke na kúpanie zanecháva silnú zvláčňujúcu penu, takže vaša pokožka je pri kúpaní nasýtená hodnotnými vitamínmi a živinami, potom je príjemná na dotyk a jemná. Táto bomba do kúpeľa obsahujúca olej Kubeba, má tonizujúci a dezodoračný účinok na pokožku, jej sladká citrusová vôňa pomáha relaxovať. A vďaka svojim aromaterapeutickým účinkom robí kúpanie skutočne osviežujúcim a povzbudzujúcim! Olej Kubeba je známy pre svoje sťahujúce póry, dezinfekciu pokožky a mierne dezodoračné účinky. Hoďte bombu do vane do teplej vane s vodou, nechajte ju šumieť a užívajte si, ako sa vaša duša upokojuje v oblaku vône, ktorý napĺňa celý priestor! 

  • Môžete si dokonca vychutnať rozmaznávací a relaxačný účinok našich bômb do kúpeľa každý deň: jedenkrát denne, odporúčané na 15 - 20 minút kúpania.
  • Guľa na kúpanie stačí na 1 kúpeľ.
  • Vďaka svojmu elegantnému obalu je dokonalým rozmaznávaním pre každého, komu by ste venovali prírodnú starostlivosť a rozmaznávanie ako darček.
  • Ak nechcete, aby okvetné lístky v guľke na kúpanie vkĺzli aj do vody na kúpanie, vložte guľku do kúpeľa do textilného vrecka a potom ju hoďte do vody na kúpanie.
  • Krémové kozie mlieko v guľke do kúpeľa je plné vitamínov (A, B, B2, B6, B12, C, D), minerálov (vápnik, horčík a draslík) a vašu pokožku mimoriadne dobre hydratuje. Kozie mlieko je zároveň prírodným zdrojom kyseliny AHA, ktorá jemne exfoliuje unavenú hornú časť pokožky a pomáha formovať sviežu pokožku. Protizápalové, môže jemne regenerovať kožné alergie, pokožku náchylnú na akné, ekzémy, suchú pokožku, citlivú pokožku, plesňové infekcie.
  • Guľa na kúpanie sa rozpustí vo vode a zafarbí ju. Po kúpaní zanechá na vani, pokožke a osuškách farebné škvrny, ktoré sa dajú ľahko odstrániť umytím.
  • Účinné látky kozieho mlieka sa pri telesnej teplote okamžite vstrebávajú a pôsobia v hlbších vrstvách pokožky: po použití určite nebudete potrebovať telové mlieko, vaša pokožka bude hydratovaná a hodvábna.
  • Výstraha! Po použití opláchnite!

Zloženie: Hydrogenuhličitan sodný, Acidum citricum, Aqua, Olea Europaea Oil, Caprae Lac Powder, Litsea Cubeba Oil, CI 75470 (Carmine Purple Dye), Rosa sp. Kvetinový prášok, Citral *, limonén *. * Zložky prírodného éterického oleja. 

Balenie: 140g

3,50 €
Please select variants first