Šumivá bomba do kúpeľa Geránia

Zľava spotreba 8/21

Osviežte si každodenný život kúpeľom, ktorý vyživuje pokožku. Kombinácia sódy bikarbóny a kozieho mlieka v guľke do kúpeľa zanecháva silnú zvláčňujúcu penu, takže vaša pokožka je pri kúpaní nasýtená hodnotnými vitamínmi a živinami, potom je príjemná na dotyk a hydratovaná. 100% čistý olej z ružového pelargónu, tiež známy ako ružový pelargón, je ružový, zmyselne jemne voňajúci éterický olej, ktorý upokojuje a osviežuje myseľ a telo. Jeho aromaterapeutický účinok spočíva v tom, že svojou ľahkou, jemne ružovou a sladkou vôňou zmierňuje úzkosť, strach a napätie. Vďaka obsahu éterického oleja revitalizuje suchšiu, drsnejšiu pokožku a harmonizuje funkciu mazových žliaz. Zlepšuje metabolizmus suchej, dehydrovanej pokožky. Hoďte bombu voňavých guľôčok do kúpeľa do teplej vane s vodou, nechajte ju vystreknúť a užívajte si.

  • Môžete si dokonca vychutnať rozmaznávací a relaxačný účinok našich bômb do kúpeľa každý deň: jedenkrát denne, odporúčané na 15 - 20 minút kúpania.
  • Guľa na kúpanie stačí na 1 kúpeľ.
  • Vďaka svojmu elegantnému obalu je dokonalým rozmaznávaním pre každého, komu by ste venovali prírodnú starostlivosť a rozmaznávanie ako darček.
  • Ak nechcete, aby okvetné lístky v guľke na kúpanie vkĺzli aj do vody na kúpanie, vložte guľku do kúpeľa do textilného vrecka a potom ju hoďte do vody na kúpanie.
  • Krémové kozie mlieko v guľke do kúpeľa je plné vitamínov (A, B, B2, B6, B12, C, D), minerálov (vápnik, horčík a draslík) a vašu pokožku mimoriadne dobre hydratuje. Kozie mlieko je zároveň prírodným zdrojom kyseliny AHA, ktorá jemne exfoliuje unavenú hornú časť pokožky a pomáha formovať sviežu pokožku. Protizápalové, môže jemne regenerovať kožné alergie, pokožku náchylnú na akné, ekzémy, suchú pokožku, citlivú pokožku, plesňové infekcie.
  • Guľa na kúpanie sa rozpustí vo vode a zafarbí ju. Po kúpaní zanechá na vani, pokožke a osuškách farebné škvrny, ktoré sa dajú ľahko odstrániť umytím.
  • Účinné látky kozieho mlieka sa pri telesnej teplote okamžite vstrebávajú a pôsobia v hlbších vrstvách pokožky: po použití určite nebudete potrebovať telové mlieko, vaša pokožka bude hydratovaná a hodvábna.
  • Výstraha! Po použití opláchnite!

ZLOŽENIE (INCI): Hydrogenuhličitan sodný, Acidum Citricum, Aqua, olej Olea Europaea, prášok Caprae Lac, olej Pelargonium Graveolens, Illite (ružová hlina), Rosa spp. Kvetinový prášok, Citronellol *, Geraniol *, Linalool *. * Zložky prírodného éterického oleja.

Balenie: 140g

2,45 € 3,50 €
Please select variants first