Sprchový gél Sun - čapovaný

Zľava -30%

Jemný sprchový gél s luxusnou vôňou a prídavkom olivového oleja, Má zvláčňujúce účinky a udržuje vašu pokožku hebkú. Hydratačná zložka sprchového gélu dodá pokožke pocit sviežosti.

Ingredients (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl betaine, Cocamide DEA, PEG 10 olive glycerides, , Polyquaternium-7, Parfum, Limonene, Sodium benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 470 05, CI 180 50.

Spôsob použitia: Naneste dostatečné množstvo sprchového gélu na mokrú pokožku a napeňte. Následne opláchnite prúdom čistej vody. Zabráňte kontaktu s očami.

Obsah: 500g

Cena je uvedená bez fľaše.

Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

1,40 € 2,00 €