Sprchový gél s mliečnym proteínom -čapovaný 250g

Hydratačný sprchový gél s mliečnym proteínom. Obsahuje účinné látky mliečneho proteínu. Krémový hydratačný sprchový gél, ktorý jemne čistí pokožku. Po použití poskytuje príjemný pocit po celý deň. Mliečny proteín má výživný a hydratačný účinok. Je to zdravá a prírodná ochrana proti chladnému počasiu v zime, ktorá spôsobuje suchú pokožku. Odporúčame na suchú pokožku.
Použitie: Výrobok použite na mokrú pokožku a vlasy, následne dôkladne opláchnite. Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí : vypláchnite vodou.
Zloženie/Ingrendients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA Glycol Distearate, Sodium Chloride, Hydrolyzed Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Výrobca: Estrea Kft., H-1106 Budapest, Fehér út 10. Spoločnosť má manažérstva kvality podľa MSZ EN ISO 9001.

Balenie: 250g

Cena je uvedená bez fľaše.

 Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

1,00 €