Sprchový gél a šampón s granátovým jablkom a argánovým olejom

Zľava -30%

Spot.: 8/23

Sprchový gél a šampón z výťažkov granátového jablka, argánového oleja a glycerínu. Vďaka týmto zložkám bude Vaša pokožka hladká a mäkká na dotyk po kúpaní.
Príjemná vôňa hýčka Vaše telo a dušu po celý deň. Bez parabénov! Odporúčame na suchú pokožku a suché vlasy.Použitie: Výrobok použite na mokrú pokožku a vlasy, následne dôkladne opláchnite.
Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami, ak sa to stane, oči vypláchnite čistou a teplou vodou.

Zloženie/Ingrendients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride,Glycerin,PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-4 Rapeseedamide, Parfum, Argania Spinosa Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Punica Granatum Seed Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, C.I. 14720

Balenie: 250g

Cena je uvedená bez fľaše.

Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

1,50 € 2,50 €
6,00 € / 1 kg