SOLAR TEA Opaľovací sprej SPF 50 (100 ml)-bez parfumácie

Prírodný opaľovací krém Solar Tea SPF 50 má vysokú ochranu a je vhodný pre svetlú pokožku. Je certifikovaný ako Vegan a Eco Organic certifikačným orgánom ICEA.

Ochranu pred UVA a UVB žiarením zabezpečujú minerálne filtre, ktoré zostávajú na povrchu pokožky a neprenikajú do nižších vrstiev. Opaľovací krém bol špeciálne vyvinutý tak, aby sa minimalizovalo riziko vzniku kožných alergií. Je vhodný pre všetky typy pleti.

✓ bez chemických filtrov
✓ bez nanočastíc, parabénov a umelých farbív
✓ bez niklu, chrómu, kobaltu a GMO
✓ bez zanechania bieleho povlaku
✓ vhodný k moru aj do hôr
✓ špeciálne vyvinuté pre minimalizovanie rizika vzniku slnečnej alergie

Opaľovací krém bol špeciálne vyvinutý tak, aby sa minimalizovalo riziko vzniku kožných alergií. O výživu a hydratáciu pleti sa postarajú zložky ako sezamový, jojobový a avokádový olej. Je bez parfumácie.

Dicaprylyl carbonate, Glycine soja oil*, Caprylic/capric triglyceride, Titanium dioxide, Helianthus annuus seed oil*, Sesamum indicum seed oil*, Coco-caprylate, Simmondsia chinensis seed oil*, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Polyglyceryl-3 diisostearate, Stearic acid, Aluminum hydroxide, Persea gratissima oil*, Polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, Tocopherol, Undecane, Tridecane

* zložky z bioprodukcie

100% prírodné zloženie
35,70% zložiek je z bioprodukcie

26,00 €
0,26 € / 1 ml