Sójová sviečka Magické Vianoce XL

Zľava -20%

Sójová sviečka Magické Vianoce XL 250ml aj pre vegánov

Sójová sviečka Magické Vianoce je ručne odlievaná, bez syntetických prísad a ropných derivátov. Jej svetlo mäkké, ktoré vytvára príjemnú teplú atmosféru. Horením vzniká oveľa menej toxínov ako pri spaľovaní parafínových sviečok.

Zbavte sa stresu, pozdvihnite myseľ, doprajte si radostné chvíle, nech ste kdekoľvek! Sviečky nás sprevádzajú už od nepamäti, prinášajú nám vzácne chvíle a ich hrejivá atmosféra si našu myseľ dokáže okamžite získať. Čarovné momenty či vzácne spomienky, ktoré sa vynárajú v mysli pri pohľade na horiaci plamienok, sú balzamom na dušu aj v ten najnáročnejší deň.

HLAVNÉ ZLOŽKY

> sójový vosk - na rozdiel od parafínu horí pomalšie a pri tom do ovzdušia neuvoľňuje toxické látky, predstavuje tak jeho ideálnu ekologickú a vegánsku alternatívu
> kompozícia organických esenciálnych olejov - opatrených eko certifikátmi, sa počas horenia do ovzdušia uvoľňuje postupne, vďaka čomu je zážitok zo sviečky i pri jej doháraní rovnako intenzívny a príjemný, ako pri prvom zapálení

Sójový vosk je ekologický z dôvodu trvalo udržateľných zdrojov, pretože sóju si vieme dopestovať opakovane a nevyčerpávame neobnoviteľné zdroje. Spaľovaním rastlinného vosku nevzniká toľko a takých jedovatých exhalátov, ako pri spaľovaní parafínových sviečok, ktorí sú vyrábané z ropnej suroviny.

Jej doba horenia je dlhšia, svetlo mäkšie, atmosféra príjemnejšia.

Sójová sviečka Magické Vianoce XL bez syntetických prísad, neobsahuje parafín

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU

Výrobok je balený v ekologickom sklenom obale. Po dohorení, prosím, myslite aj na svoje životné prostredie a neodhadzujte sklenený obal. Stačí ho umyť a môžete ho opätovne využiť rôznymi inými spôsobmi.

9,36 € 11,70 €