Šampón na vlasy Hempen (s konope)

Vhodný pre všetky typy vlasov. Vlasy šetrne umyje a zbaví mastnoty. Šampón obsahuje vysoko kvalitné prírodné látky, ktoré sú vhodné pre typ vlasov s tendenciou k vypadávaniu, nadmernému masteniu a tvorbe lupín. Čistí a posilňuje pokožku hlavy, zanecháva vlasy zdravé a silné. pH neutrálne.

Ingredients (INCI): Aqua, Sodium chloride, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamide DEA, Tetrasodium EDTA, Cocamidopropyl betaine, Sodium benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl alcohol, Aloe barbadensis extract, Cannabis sativa seed oil, Parfum, CI 47005, CI 42051.

Spôsob použitia: Naneste dodstatočné množstvo šampónu na mokré vlasy a napeňte. Následne opláchnite prúdom čistej vody. Zabráňte kontaktu s očami.

Balenie: 250g

ak máte záujem o väčšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. 

Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009. 

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

1,88 €