Mandľový šampón s panthenolom - čapovaný 250g

Regeneračný šampón obsahujúci panthenol pre všetky typy vlasov. Bez parabénov! Panthenol znižuje podráždenie kože a svrbenie. Odporúčame na všetky typy vlasov.
Použitie: Výrobok použite na mokrú pokožku a vlasy, následne dôkladne opláchnite.
Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Po zasiahnutí očí : vypláchnite vodou.
Zloženie/Ingrendients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, , Cocamide DEA, Glycol Distearate,, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Panthenol, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene,Linalool,
Methylchloroisothiasolinone Methylisothiazolinone, C.I.74260, C.I.19140
Výrobca: Estrea Kft., H-1106 Budapest, Fehér út 10. Spoločnosť má manažérstva kvality podľa MSZ EN
ISO 9001.


Balenie: 250g

ak máte záujem o väčšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

FOTO je ilustračné

1,50 €
1,50 € / 250 g