Revitalizačný & rozjasňujúci gélkrém na oči s chladivým účinkom

Jemný gél krém s chladivým účinkom, ktorý je obohatený o extrakt z harmančeka, aloe vera a uhoriek. Upokojuje a prináša okamžitú úľavu unaveným očiam, rozjasňuje a revitalizuje očné okolie. Liftingový efekt docielite pridaným kofeínom a koenzýmom Q10.


KRÁĽOVSKÝ ORGANICKÝ OČNÝ KRÉM

Gélkrém vytvorený na ošetrenie očného okolia. Nemastné, vysoko hydratačné zloženie zaručuje rýchle vstrebávanie, účinne eliminuje nezdravé prejavy, ochraňuje, bojuje proti únave a starnutiu.

Bez silikónov, umelých farbív, ropných derivátov a parabénov, živočíšnych prísad a farbív.

APLIKÁCIA: Primerané množstvo očného gélkrému naneste prstami na okolie očí a očné viečka, kým sú oči zatvorené. Jemne rozotrite gélkrém smerom od koreňa nosa k ušiam a klepavými pohybmi zapracujte do pleti. Nechajte pôsobiť cca 1 minútu, kým sa gélkrém plne absorbuje.

Balenie s dávkovačom slúži na presné dávkovanie. Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +25oC a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu.

Zloženie: Aloe Barbadensis LEAF juice (Aloa pravá)*, Glycerine (glycerín rastlinného pôvodu), Cucumis Sativus Extract (Uhorka siata)*, CITRIC ACID (kyselina citrónová), UBIQUINONE (koenzým Q10), Caffeine (kofeín)*, ANTHEMIS NOBILIS Flower Extract (Ruman rímsky)*, EUPHRASIA OFFICINALIS Extract (Očianka rostkovova)*, Aloe Barbadensis LEAF Powder (Aloa pravá)*, POTASSIUM SORBATE (konzervačná zložka), sodium benzoate (konzervačná zložka), xanthan gum (stabilizátor rastlinného pôvodu), ethylhexylglycerin (konzervačná zložka)

*certifikovaná organická zložka

**zložky 100% čistých, parou destilovaných esenciálnych olejov

Obsah: 30ml

15,90 €