Rakytníkové mydlo s kozím mliekom 90g

Rakytník, ktorý produkuje drobné oranžové bobule, je jednou z najstarších liečivých rastlín používaných v Tibete. Hovorí sa mu aj "poklad zdravia", keďže obsahuje viac ako sto biologicky aktívnych látok. Jeho olej je bohatým zdrojom vitamínu E a vďaka obsahu esenciálnych mastných kyselín priaznivo pôsobí na suchú, popraskanú pokožku a jemne chráni pred škodlivým UV žiarením. Pridané kozie mlieko umocňuje jeho exfoliačný, spevnenie spojivového tkaniva, intenzívnu starostlivosť o pokožku a regeneračný účinok pokožky. Mydlo s obsahom veľmi hodnotného kozieho mlieka bohatého na vitamíny A, B, B2, B6, B12, C, D a minerály (vápnik, horčík a draslík) má mimoriadne intenzívne hydratačné a ošetrujúce účinky na pokožku. Toto mydlo na báze kombinácie kozieho mlieka a rakytníkového oleja vrelo odporúčame pre ľudí s citlivou a suchou pokožkou, ľudí s ekzémami, dehydrovanou pokožkou a všetkých, ktorí majú radi kozmetiku s prírodnými zložkami. Kombinovaným účinkom zložiek mydlo zlepšuje regeneráciu vašej pokožky, zjemňuje pokožku a navracia jej elasticitu.

Viac informácií:

Odporúčame aj na celé telo a pokožku tváre, najmä ak chcete spomaliť tvorbu vrások. Pre svoj obsah rakytníkového oleja je účinný pri zmierňovaní spálenín pokožky spôsobených slnkom, napomáha rýchlejšej regenerácii pokožky a ochrane pokožky. Môžete ho použiť na suchú alebo aj ekzematickú pokožku.  Mydlá sú vyrobené výhradne s použitím palmového oleja s certifikátom RSPO, ktorý zaručuje udržateľnú výrobu. Výroba palmového oleja s certifikátom RSPO prebieha v kontrolovaných podmienkach, počas ktorých sa nevyrúbajú žiadne nové lesné plochy a sú zabezpečené základné práva pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva.

Zloženie (INCI):  SodiumCocoate (zmydeľnený kokosový tuk), Sodium palmate (palmový olej), SodiumHeliate (zmydeľnený slnečnicový olej), Aqua (voda), Caprae Lac Powder-(prášok z kozieho mlieka), Hippophae Rhamnoides Oil (Rakyníkový olej), Litsea Cubeba Oil, Capsicum Annuum Powder (extrakt z obyčajnej papriky).

 

4,50 €