Prací gél Tea tree-Aloe ECO hyoalergénny

Hypoalergénny tekutý prací gél s Aloe Vera a Tea Tree na farebné prádlo. Tekutý prací gél dokonale vyperie a zanechá Vaše prádlo čisté a svieže. Hypoalergénny.Šetrne a efektívne perie farebnú bielizeň pri 30°, 40°, 60°, 90°C.Biologicky odbúrateľné. Bez fosfátov. Bez chlóru. Vhodné na farebné prádlo. Dávkovanie / Použitie: 1500ml = 20 praní. Na 4 - 5 kg bielizne: Mäkká voda - mierne znečistené 50ml; špinavé 75ml. Tvrdá voda - mierne znečistené 75ml; špinavé 100ml. 

Zloženie: aniónová povrchovo aktívna látka < 10% (biologická rozložiteľnosť > 90%), amfotérna povrchovo aktívna látka < 3%, vonná látka. 

Skladovanie: skladujte v suchu nad + 5 °C. Upozornenie: Spôsobuje vážne podráždenie očí! Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Po použití produktu si umyte ruky. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu: HU.

Cena za 1kg - Cena je uvedená bez fľaše.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

4,90 €
4,90 € / 1 kg