Prací gél Muschio Bianco

Univerzálny koncentrovaný tekutý prací gél do práčky a na ručné pranie s vôňou MUSCHIO BIANCO určený na farebnú bielizeň. 

Vďaka jeho zloženiu a vysokej koncentrácii je vhodný pre všetky typy vlákien. Je účinný pri vysokej teplote na silne znečistenom prádle no tiež i pri nízkych teplotách na jemné tkaniny. Neobsahuje agresívne prísady, ktoré môžu spôsobiť vyťahanie oblečenia a vytváranie žmolkov. Nezanecháva zvyšky a obnovuje žiarivé farby.

Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

  • ⇒Pri praní postupujte podľa inštrukcií na oblečení, dodržujte odporúčané teploty.
  • ⇒Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.
  • ⇒Použité zložky sú biologicky rozložiteľné.
  • ⇒Receptúra nebola testovaná na zvieratách.

Dávkovanie:

Pranie v práčke: podľa tvrdosti vody 50-60ml pracieho gélu na 5kg suchej bielizne. 

S 1 l tekutého pracieho gélu tak vyperiete až 16-20 štandardných pračiek (5kg).

Ručné pranie: Približne 15ml na jednu dávku.

Tip: Potrebné množstvo pracieho gélu znížite použitím kvalitného zmäkčovača vody- (nájdete aj v našej ponuke). S 1 l tekutého pracieho gélu tak vyperiete 20 štandardných práčiek.

Doporučujeme kombinovať s avivážou rovnakej vône.

Cena za 1kg -  Cena je uvedená bez fľaše.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

4,00 €
4,00 € / 1 kg