Pleťové sérum – Zelený čaj 10ml

Extrakt zo zeleného čaju je bohatý na voľné polyfenoly, čo sú silné antioxidanty - dôležité zložky pre ochranu pokožky pred nepriaznivým vplyvom voľných radikálov.

Je tiež preukázaná jeho účinnosť pri ochrane buniek pred pôsobením UV žiarenia. Podporuje regeneráciu a hydratáciu pleti, pôsobí antibakteriálne, takže je efektívny v boji proti zápalom a akné.

✓ Ochraňuje pokožku pred oxidačným stresom a pôsobením UV žiarenia

✓ Má protizápalové vlastnosti, zlepšuje mikrocirkuláciu pleti, elasticitu a pružnosť

Na vyčistenú, tonizovanú a mierne navlhčenú pleť naneste 2-3 kvapky pleťového séra a vmasírujte do pokožky (oblasť tváre, krku a dekoltu). Po vstrebaní vždy naneste pleťový krém podľa vášho typu pleti.

Sérum je vhodné pre všetky typy pleti, obzvlášť pre problematickú pleť s častým výskytom zápalov a zrelšiu pleť. Sérum môžete používať samostatne, alebo ho môžete pridať napr. do obľúbenej masky.

INCI: Rosa Damascena Flower Water (kvetinová voda Damašská Ruža), Glycerin (rastlinný glycerín), Camelia Sinensis Leaf Extract (extrakt zeleného čaju), Levulic Acid (kyselina levulová - prírodná rastlinná kyselina), Xanthan Gum (xantánová guma), Sodium Levulinate (soľ kyseliny levulovej), p-Anisic Acid (kyselina anízová - prírodná rastlinná kyselina), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný - úprava pH)

Balenie: 10ml

10,20 €