Organický sprchovací gél & šampón na vlasy - čapovaný

Organický sprchovací gél & šampón na vlasy - Babyphoria

Jemné zloženie organického sprchovacieho gélu & šampónu na vlásky je navrhnuté na báze derivátu z kokosového oleja, ktorý dokonale ale veľmi šetrne prečistí pokožku tela, hlavy i vlasy. Výrobok obsahuje olivový a mandľový olej, ktoré ju zanechávajú zamatovo hebkú, vláčnu a eliminujú pocit suchosti. Obohatený je o extrakt z lipy malolistej a mandarínkovú silicu, ktoré krásne upokojujú a osviežujú pokožku i vlasy.

Bez sulfátov, parabénov a živočíšnych tukov, syntetickej parfumácie a farbív.

APLIKÁCIA

Naneste na mokrú pokožku tela, hlavy i vlasy a krúživými pohybmi vytvorte penu, následne opláchnite vodou vhodnej teploty. Vhodné na každodenné použitie. Vyhnite sa okoliu očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +25oC a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu.

Zloženie: aqua (voda), decyl glucoside (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu)*, Lauryl Betaine (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu)*, xanthan gum (stabilizátor rastlinného pôvodu)*, TILIA CORDATA EXTRACT (lipa malolistá)*, Citrus Nobilis Peel Oil (mandarínkovník)*, Olea Europaea FRUIT OIL (Olivový olej)*, Aloe Barbadensis LEAF juice POWDER (ALOE VERA)*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej zo sladkých mandlí)*, ethylhexylglycerin (konzervant), CITRIC ACID (kyselina citrónová)*, Sorbic Acid (konzervant), Formic Acid (konzervant)

*certifikovaná organická zložka

Cena za 250g - Cena je uvedená bez fľaše.

Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

6,25 €