Organický Moringový Olej 30ml

Obnovuje vitalitu a pružnosť pleti a vyrovnáva jej farebný tón. Je tiež vhodný pre ošetrovanie popraskanej pokožky so sklonom k zápalom, zmäkčuje ju a zjemňuje. Využijete ho aj na ošetrovanie ekzematickej pokožky.

  • podporuje regeneráciu pokožky a pôsobí ako antioxidant
  • posilňuje vlasové korienky, zmierňuje tvorbu lupín a svrbenie
  • pomáha ochrániť a upraviť krepovité, kučeravé a suché vlasy

Antioxidanty a cytokiníny (rastlinné hormóny podporujúce obnovu buniek) obsiahnuté v tomto oleji podporujú regeneráciu kože a pomáhajú predchádzať poškodeniu kožného tkaniva voľnými radikálmi, čím olej pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pokožky. Tento olej je preto vhodný najmä pre suchú a podráždenú pokožku.

Vďaka obsahu kyseliny behenovej je ideálny pre zlepšenie kvality vlasov a vlasovej pokožky, aj pre ochranu a tvarovanie suchých kučeravých a krepovitých vlasov. Pri pravidelnom používaní regeneruje vlasovú pokožku, posilňuje vlasové korienky, zmierňuje tvorbu lupín a svrbenie.

Rastlinné oleje z našej ponuky sú lisované za studena, čo je veľmi šetrný spôsob spracovania, vďaka ktorému si uchovávajú maximum prírodných vitamínov, esenciálnych mastných kyselín, antioxidantov a ďalších BIOaktívnych látok.

Na rozdiel od ropných derivátov, ktoré majú nulový obsah prospešných látok a majú v podstate len jedinú funkciu - zabrániť strate hydratácie, sú rastlinné oleje pre našu pokožku prirodzenejšou voľbou. Okrem toho, že taktiež udržiavajú hydratáciu, zmäkčujú a zjemňujú, ich zložky dokáže pokožka naozaj využiť vo svoj prospech. Môžeme tak s ich pomocou riešiť a zmierňovať rôzne kozmetické problémy.

INCI: Moringa Oleifera Seed Oil

100% prírodný olej.

Krajina pôvodu: Keňa (dovoz EÚ)

11,70 €