Organický Kávový Olej 30ml

Kávový olej sa používa najmä v produktoch určených pre poškodenú, starnúcu pokožku a pokožku s výskytom celulitídy, posilňuje bunky, dodáva pokožke pevnosť a pružnosť.

  • má silné antioxidačné účinky
  • dodáva pokožke pevnosť a pružnosť
  • pravidelné masáže napomáhajú eliminácii celulitídy

Má silné antioxidačné vlastnosti, pokožku chráni pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov a tým zabraňuje predčasnému starnutiu. Vďaka obsahu fytosterolov a bohatého profilu mastných kyselín, sa rýchlo vstrebáva a významne podporuje zadržiavanie vlhkosti v koži.

Aj napriek tomu, že molekuly kofeínu sú rozpustné vo vode, časť z nich prechádza pri lisovaní aj do oleja, takže finálny olej obsahuje malé množstvo kofeínu a enzýmy, vďaka čomu napomáha odbúravaniu tukov, vyhladeniu pokožky, a tým aj zjemneniu celulitídy.

Rastlinné oleje z našej ponuky sú lisované za studena, čo je veľmi šetrný spôsob spracovania, vďaka ktorému si uchovávajú maximum prírodných vitamínov, esenciálnych mastných kyselín, antioxidantov a ďalších BIOaktívnych látok.

Na rozdiel od ropných derivátov, ktoré majú nulový obsah prospešných látok a majú v podstate len jedinú funkciu - zabrániť strate hydratácie, sú rastlinné oleje pre našu pokožku prirodzenejšou voľbou. Okrem toho, že taktiež udržiavajú hydratáciu, zmäkčujú a zjemňujú, ich zložky dokáže pokožka naozaj využiť vo svoj prospech. Môžeme tak s ich pomocou riešiť a zmierňovať rôzne kozmetické problémy.

INCI: Coffea Arabica Seed Oil

100% prírodný olej.

Krajina pôvodu: Brazília (dovoz EÚ)

11,70 €