Organická Kvetinová voda - Damašská ruža XL

100% čistý kvetinový hydrolát z ružových lístkov bez konzervačných látok a alkoholu,certifikovaný podľa štandardov ECOCERT.

Získava sa z lupeňov ruží pri ich destilácii pri výrobe esenciálneho ružového oleja. Na výrobu sa používajú ružové ruže zbierané v ranných hodinách, kedy majú najsilnejšiu vôňu. Vzniknutý hydrolát je priehľadný a silno aromatický. Peržania si ružovú vodu veľmi obľúbili a používali ju na liečbu a v kulinárstve. V moslimských krajinách sa používa najmä na obrady spojené s očisťovacími praktikami.

Ružová voda sa používa nielen v kozmetike, ale aj v medicíne (má antibakteriálne a antiseptické účinky, pri liečbe akné), liečiteľstve, výrobe parfumov a využitie našla aj v kuchyni (pri výrobe orientálnych cukroviniek, baklavy, ryžového dezertu, nápojov...).

✓ tonizuje a osviežuje pokožku

✓ navracia jej prirodzené pH po čistení

✓ vhodná akotonikum pre suchú a citlivú pokožku

Veľkosť: 100ml

Zloženie: Rosa Damascena Flower Water

100% čistý kvetinový pravý hydrolát bez konzervačných látok a alkoholu,certifikovaný podľa štandardov ECOCERT. Extrakčný pomer 1:1 (na výrobu 1L kvetinovej vody bol použitý 1kg okvetných lístkov ruže) zaručuje najvyššiu kvalitu, intenzívnu arómu a najmä vysokú koncentráciu aktívnych látok.

Krajina pôvodu: Bulharsko

100% čistý kvetinový hydrolát z ružových lístkov bez konzervačných látok a alkoholu,certifikovaný podľa štandardov ECOCERT.

9,20 €
Please select variants first