Ocot kvasný liehový 10%

Ocot výborne zbavuje vodného kameňa. Možno ho použiť napríklad v kúpeľni na vaňu, kachličky, batérie atď. Sprchovú hlavicu možno ponoriť do octu a nechať pôsobiť (15 min, resp. podľa stupňa znečistenia).

Naturálny liehový ocot je číry a bezfarebný.

Ocot zaberá aj na škvrny od potu či krvi. Stačí ho naniesť pred praním na škvrnu, nechať chvíľu pôsobiť a vyprať ako inokedy.

Práčku možno raz - dvakrát za rok prečistiť a pomocou octu ju zbaviť vodného kameňa aj neželaných pachov. Stačí ho naliať 1 liter a spustiť pranie na 90 stupňov naprázdno.

Ocot má tiež odmasťujúce vlastnosti - odmastí radiátory alebo hocičo iné.

V kuchyni je výborný na odstránenie vodného kameňa z rýchlovarnej kanvice. Nalejte do nej asi pol litra bieleho octu a nechajte pôsobiť (pokojne aj celú noc). Vodný kameň by mal povoliť. Ocot môžete aj zmiešať s vodou a nechať pár razy prevariť.

Hrdze sa môžete zbaviť octovým kúpeľom, do ktorého vec na noc položíte. Ráno by mal byť kov bez hrdze.

Bezpečnostné upozornenia

  • uchovávajte mimo dosahu detí
  • Cena za 1 kg - Cena je uvedená bez fľaše.

    Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

    Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

    Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

    Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

 

1,80 €
1,80 € / 1 kg