Očný tieň Ruža Damašská

Zľava

Očný tieň Ruža Damašská z palety RoSENka

Je veľmi jemný až ružovo púdrový. Čo sa týka lesku, dá sa povedať že Ruža je viac lesklejšia ako matná. Keďže má v sebe aj ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje v sebe aj mici, ktoré mu dodávajú krásny ružový lesk. Odtieň Ruža je naozaj sýty, plný farby.

Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofeín, ktorý jednoducho milujem. Je totižto povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu.

Ďalšou láskou je argánový olej, pretože je veľmi jemný k očnému okoliu. K tomu všetkému pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Preto ho odporúčam používať aj samotne vo vašej dennej rutine.

Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

Zloženie INCI: Kaolin(biely íl),Zinc oxid(bez nanočastíc), Montmorillonite (ílovitý minerál), Illite (ílová sľuda), Argania spinosa kernel oil (argánový olej), Caffeine (kofein), Rubus Idaeus fruit powder (malinový prášok), Maltodextrin (glukóza), Mica (sľuda), Tin oxide*, CI 77891*, CI 77742*, CI 77491*, CI 77492*, *prírodné 

Obal tieňa: kov / recyklovateľný, vratný ♻️

Balenie: 9g, papierová krabička / recyklovateľná 

trv.: 1/21

4,90 € 7,00 €
Please select variants first