Nechtíkový krém 50ml

Výnimočnosť nechtíkového krému je ukrytá v jeho unikátnom zložení a originálnych vlastnostiach. Inšpirovaní prírodou. Obsahuje kvalitné vstupné suroviny na jemný, ľahko roztierateľný, vysoko účinný krém plný vitamínov.

Olej z marhuľových jadier obsahuje veľké množstvo vitamínov (A, B/B15, B17, B19, C, E, K), vlákninu, betakarotén, draslík ako aj nenasýtené mastné kyseliny. Je účinný najmä pri problémoch s ekzémom, lupienkou či ružienkou, alebo v rámci prevencie proti vráskam. Navyše pomáha zjemniť, hydratovať pokožku a zredukovať výskyt pigmentových škvŕn.

Hlavný podiel pozitívnych účinkov bambuckého masla predstavujú obsiahnuté omega-3 a omega-6 mastné kyseliny spolu s vitamínmi ako A, D, E a F. Zatiaľ čo vitamíny A a E ochraňujú pokožku pred rakovinou a starnutím, vitamín F je schopný revitalizácie poškodených kožných buniek (tzv. anti-age vlastnosti).

Podobne ako v bambuckom, aj v masle z kakaových semien je obsiahnutý vitamín E, zodpovedný za proces regenerácie buniek či napínania kože. Kakaové maslo je často označované ako najlepšie prírodné zvlhčovadlo pokožky, nezanecháva ju mastnú, minimalizuje vrásky a redukuje strie.

Esenciálne kyseliny obsiahnuté v masle z mangových semien zabezpečia pocit ľahkosti a krásny lesk, zatiaľ čo nezmydliteľné zložky pokožku spevnia (vitamín C), zvlhčia (vitamín E), prípadne urýchlia hojenie malých poranení (vitamín D).

Výťažok z nechtíka lekárskeho podporuje regeneráciu a vyživovanie kožných buniek. Spolu s levanduľovým a mandarinkovým esenciálnym olejom pôsobia na pokožku upokojujúco, antibakteriálne, uvoľňujúco a v kombinácii so zvyšnými prírodnými látkami (linalool, limonene, geraniol) jej dodajú príjemnú vôňu.

Objem balenia 50 ml

Krajina pôvodu Slovensko

Zloženie: olej z marhuľových jadier, bambucké maslo, mangové a kakaové maslo, výťažok z nechtíka lekárskeho, levanduľový esenciálny olej, mandarínkový esenciálny olej, vitamín E, linalool, limonene, geraniol.

Návod na použitie: Aplikujte tenkú vrstvu na určené miesto dvakrát denne a jemne vmasírujte do pokožky.

Skladovanie: Uchovávajte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami, sliznicami a perami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Pred prvým použitím naneste malé množstvo krému na pokožku a v prípade jej podráždenia alebo alergickej reakcie krém nepoužívajte. Rovnako krém nepoužívajte ani v prípade výskytu pálenia či vyrážky. Výrobok nie je vhodný pre deti - uchovávajte mimo dosahu detí.

24,90 €