Nechtíkové mydlo olivia 110g

100% prírodné mydlo, pripravené podľa tradičných receptúr, ponúka zázrak tým, ktorých pokožka má sklony k akné, zápalom a vriedkam. Priaznivé účinky nechtíka netreba nikomu predstavovať, no jeho najvýhodnejšou vlastnosťou je stále schopnosť regenerovať kyselinoochrannú vrstvu pokožky. Mimoriadne šetrné mydlo k pokožke, ktoré pôsobí vyživujúco a dezodoračne prostredníctvom okvetných lístkov kvetu nechtíka, známeho svojim protizápalovým účinkom. Za svoju ľahkú sviežu vôňu vďačí pridanému citronelovému oleju. Ideálny na letnú starostlivosť o pleť, najmä v prípade začervenania a spálenia od slnka. Nechtík je jedno z najúčinnejších mydiel na čistenie pleti. Odstraňuje zápaly a šetrne sa stará o pokožku umývaním!

Poskytuje starostlivosť vhodnú pre všetky typy pleti. Používajte každý deň pre žiarivú pleť! Vďaka svojmu hydratačnému účinku znižuje potrebu používania ďalších pleťových vôd. Toto prírodné mydlo neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, je považované za čisto rastlinné, vegánske mydlo. Bohato penivé mydlo, ktoré počas používania hĺbkovo vyživuje a regeneruje zapálený povrch pokožky. Vďaka prírodným zložkám nezaťažuje organizmus škodlivými látkami. Prispieva k udržaniu zdravia pokožky. Odporúčame najmä nechtíkové mydlo: na starostlivosť o suchú a citlivú pokožku, na ošetrenie zapálenej a aknóznej pokožky, na každodenné umývanie a čistenie tváre, na zmiernenie príznakov spálenia od slnka a začervenania. Pri našich produktoch vždy dbáme na udržateľnosť, preto je toto mydlo vyrobené aj s použitím palmového oleja RSPO! Okrúhly stôl o udržateľnom palmovom oleji (RSPO - Roundtable on Sustainable Palm Oil) vznikol v roku 2004 a zabezpečuje napríklad to, aby ľudia pracujúci na palmových plantážach mali lepšie pracovné a životné podmienky. Certifikát RSPO zaručuje, že žiadne nové lesné plochy nie sú vyrúbané na produkciu palmového oleja, ako aj zabezpečenie základných práv pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva.

Zloženie INCI: Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Palmate (zmydelnený palmový olej), Sodium Heliate (zmydelnený slnečnicový olej), Aqua (voda), Citronella Oil, Calendula Officinalis Flower Powder (prášok z nechtíka lekárskeho), CI 75120 (Annatto)

5,00 €
45,45 € / 1 kg