Na riad Bio Patti mano - s vôňou pomaranča

Čistič na ručné umývanie riadu s esenciálnym olejom pomaranča

NATURAL, ORGANIC PRODUCT Ekologický gél na umývanie riadu, hrncov či nádob. .

Chemické zloženie: (Reg. 648/2004 / CE): <5% aniónových tenzidov, neiónových tenzidov, amfoterných tenzidov. Ďalšie zložky: parfumy, éterické oleje, limonén, citral. Konzervačné látky: benzoát sodný, Benzyl alkohol, sorbát draselný.

INCI: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Glycerin, Citrus Aurantium Dulcis Oil*, Cymbopogon Schoenanthus leaf oil, Parfum, Sodium benzoate, Benzyl alcohol, Potassium sorbate, Limonene, Citral. *BIOLOGICO

Spôsob použitia: Na mokrú špongiu nalejte trochu čističa, umyte riady a opláchnite. Odporúčané dávkovanie stroja pre 5 litrov.

Mäkká voda 0-15 ° F 10 ml  - 15 ml

Stredná voda 16-25 ° F  15 ml- 20 ml

Tvrdá voda nad 25 ° F  20 ml -30 ml

Charakteristika línie:

Rad výrobkov certifikovaných AIAB, vyrábaných výlučne z rastlin.

Eco Bio čistiace predpisy AIAB, Certifikácia zhody, vydala QC SRL - Siena, Kód operátora FROM ITA 80014

Bio certifikácia Bio čistiace AIAB, Riadená spoločnosťou QC SRL - Siena

Číslo prevádzkovateľa DA ITA 80014

VEGAN

Dermatologicky testovaný

Biologická odbúrateľnosť povrchovo aktívnych látok OECD 301B: jednoduchá, rýchla a úplná. (reg. 648/2004 / UE)

Neprekračujte použitie

Balenie: 500g

 ak máte záujem o väčšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

2,20 €
Please select variants first