Mydlo z bahna mŕtveho mora s kozím mliekom Olivia

Toto mydielko je v našej rodine TOP na ekzém už 8 rokov.                              

Okrem vysoko minerálneho bahna z Mŕtveho mora obsahuje toto prírodné mydlo aj zvlhčujúce kakaové maslo a kozie mlieko bohaté na vitamíny. Čierne minerálne bahno má vynikajúci hĺbkový čistiaci účinok, rovnako ako vašu pokožku napína, vyživuje, hydratuje a povzbudzuje, takže je žiarivá a svieža. Odporúča sa najmä na ekzémy, psoriázu a citlivú pokožku bez zápachu.

VIAC INFORMÁCIÍ
  • Bahenné mydlo z Mŕtveho mora nie je najestetickejším a najvoňavejším mydlom, ale pri tomto výrobku to nemá zmysel, pretože je plný hodnotnejších materiálov! Všetky minerály, ktoré obsahuje, majú silnú starostlivosť o pleť, omladzujú ju a regenerujú ju.
  • Vďaka obsahu kakaového masla pení krémovo a jemne.
  • Toto mydlo je výhradne z palmového tuku s certifikátom RSPO. Výroba palmového tuku s certifikátom RSPO sa uskutočňuje za kontrolovaných podmienok, počas ktorých sa nevyrúbu žiadne nové lesné oblasti a zaručia sa základné práva pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva. 

Zloženie INCI: Sodium Cocoate (Zmydeľnený kokosový olej), Sodium Palmate (zmydeľnený palmový olej), Sodium Heliate (zmydeľnený slnečnicový olej), Aqua (voda), Caprae Lac Powder (kozie mlieko), Theobroma Cacao (kakaové maslo), Dead Sea Mud (Bahno z mŕtveho mora)

Balenie: 90g

V ponuke máme aj mydlo z bahna mŕtveho mora bez kozieho mlieka. Vegan

4,50 €