Mydlo na ruky Aloe

Vďaka extraktu z aloe vera a obsahu glycerínu jemne ošetruje a čistí pokožku. Jeho použitie udrží vaše ruky mäkké a zamatové. Vyživuje citlivú, stresovanú a suchú pokožku. Vďaka svojim viac ako 150 prísadám (mono a polysacharidy, aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzýmy ...) má protizápalové, regeneračné a taktiež antibakteriálne a zvlhčujúce účinky na pokožku.

Glycerín: chráni prirodzenú obranyschopnosť kože, priťahuje a udržuje vodu v pokožke, čím napomáha udržiavať jej rovnováhu.

Bez parabénov!

Zloženie/Ingrendients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-4 Rapeseedamide, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Extract, Citric Acid, Methylchloroisothiasolinone Methylisothiazolinone, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, C.I.74260

Balenie: 500g

ak máte záujem o väčšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu. 

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009. 

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

2,25 €