Mydlo na ruky a telo s extra panenským olivovým olejom

Zľava -40%

Mydlo na ruky a telo s organickým extra panenským olivovým olejom.

Ingredients: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Inulin, Betaine, Olea Europaea Fruit Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Glyceryl Oleate, Lactic CALARAM Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate , Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool. *ORGANIC COSM

Použitie: Naneste na mokrú pokožku, jemne masírujte a opláchnite vodou

Charakteristika línie: prírodná kozmetika, esenciálny olej v BIO kvalite, VEGAN, organicky certifikované AIAB BIO ECO COSMETICI

BEZ: SLES, SLS, EDTA, PEG, OGM, DERIVATI ANIMALI, farbivá, silikony, syntetické farbivá.

Obsah: 250 ml ak máte záujem o väčšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

3,75 € 6,25 €