Mosquito - univerzálny balzam s repelentným účinkom

Univerzálny prírodný balzam na celé telo so starostlivo vyberanými organickými esenciálnymi olejmi s repelentným účinkom predstavuje jemnú a k pokožke šetrnú, ale zároveň účinnú ochranu pred neželaným a dotieravým hmyzom. Prírodný repelent je tvorený základom z jemného kandelilového vosku, zvláčňujúceho mandľového oleja a olivového oleja. Vegánsky repelent je ideálny aj pre pokožku náchylnú na podráždenie, neobsahuje dráždivé chemické prímesi, len prírodný odpudzovač hmyzu v podobe zmesi ekocertifikovaných silíc rozmarínu lekárskeho, levandule lekárskej a charakteristickej, sladko-sviežej citronely.
Prírodný repelent vo forme univerzálneho balzamu je vhodný pre všetky typy pokožky.
> vegánsky repelent s jemným prírodným zložením nedráždi a nevysušuje pokožku
> zjemňuje a zvláčňuje, odstraňuje svrbenie a upokojuje pokožku aj po bodnutí hmyzom
> pokožku chráni pred vysušovaním a účinne vyživuje
> prírodný repelent pre citlivú pokožku nepredstavuje riziko podráždenia vďaka absencii dráždivých chemikálií, ktoré sú bežnou súčasťou komerčných výrobkov
> repelentný účinok zabezpečujú esenciálne oleje z levandule, rozmarínu a citronely, ktoré výrobku zároveň dodávajú príjemne sviežu bylinnú vôňu, ako stvorenú pre každé dobrodružstvo :)

> VEGAN A EKO PRÍRODNÝ REPELENT
> EFEKTÍVNA OCHRANA PRED HMYZOM
> NEDRÁŽDI POKOŽKU
> OBSAHUJE ESENCIÁLNE OLEJE

OBSAH
50ml

APLIKÁCIA
Prípravok v primeranom množstve aplikujte na pulzujúce miesta tela, napr. za ušný lalok, krk, zápästie a nechajte vstrebať.
UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.
ZLOŽENIE

Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej)*, Euphorbia Cerifera Wax*, Vitis Vinifera Seed Oil (olej z hroznových jadierok),* Cymbopogon Nardus Extract (vôňovec levanduľový - citronela)*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarín lekársky)*, Lavandula Angustifolia Extract (levanduľa lekárska)*, Tocopherol (antioxidant, vitamín E), ***Citral, ***Limonene, ***Linalool, ***Geraniol, ***Citronellol, ***Eugenol
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach

5,50 €
0,11 € / 1 ml