Makadamiový olej - čapovaný

Makadamiový olej sa získava z makadamových (alebo makadamiových) orechov. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov a vitamínov ako vitamín A, B, E a tiež selén a zinok. Má prirodzený ochranný faktor 3 - 4. Znovuobnovuje poškodenú a vekom oslabenú pleť. Vyhladzuje vrásky. Ľahko sa rozotiera. Nezanecháva na pokožke mastný film. Ošetruje popálené, poranené miesta. V zime chráni kožu pred vysúšaním.
Často sa používa aj v starostlivosti o vlasy, keďže sa dobre vstrebáva, vlasy po ňom neostávaju mastné (ak aplikujete na vlasy čistý olej, je potrebné ich potom umyť šampónom).
Výborne sa hodí ako súčasť masážnych olejov. Je vhodný aj pre citlivú detskú pokožku.

Obsah: 100ml

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

3,00 €