Magické Vianoce éterický olej – kompozícia silíc

Magické Vianoce etericky olej - kompozícia silíc pre čarovnú vôňu Vianoc v celom dome

Magické Vianoce éterický olej - kompozícia silíc - Mrazivý vzduch, snehobiele vločky padajú, ľadové kvety na okenných tabuliach, šepot vetra štrngá na cencúľoch... Nastáva čas, keď príroda tíško zaspáva, keď čas samotný zastáva. Čas, keď sa hluk, ruch a nepokoj menia na hodnotné ticho. Keď dobro naplní naše duše a myseľ otvorí náruč pre pokoj. Sviatok plný lásky klope na dvere, prichádzajú chvíle Vianoc. Vôňa ihličia, nostalgické blaho, jas a ligot... Odhalí sa každé čaro.

Vstúpte s nami do kúzelného sveta, doprajte si pohodlie a splňte všetky sny s produktmi, ktoré boli vytvorené na podčiarknutie tej pravej sviatočnej atmosféry. Jemná a zmyselná, povzbudzujúca a pritom hrejivá vonná kompozícia stúpa do podvedomia. Ponorte sa do vône omamnej vanilky, osviežujúceho pomaranča s korenistými tónmi škorice a badiánu. Táto čarovná vôňa vyčarí ligot v očiach a úsmev na perách. Vykúzli čarovnú auru, ktorá zabalí telo do tajomnej teplučkej prikrývky.

Magické Vianoce éterický olej - kompozícia silíc

Sklenený obal v sebe ukrýva čisto prírodnú vonnú kompozíciu éterických olejov. Vďaka silici behom chvíle ožije celý interiér. Ľahko rozvonia domov, vyčarí krásnu atmosféru a spríjemní všedné dni. Kompozícia silíc predstavuje čisté, zdravotne nezávadné prírodné éterické oleje, navrhnuté podľa poznatkov o pozitívnych a blahodarných účinkoch aromaterapie na telo a myseľ.

Výrobok sa neodporúča používať počas tehotenstva.

Éterické oleje (esenciálne oleje, silice) sú oleje prchavej povahy so špecifickou vôňou, ktorá má schopnosť ovplyvňovať psychiku. Z chemického hľadiska sú heterogénne zmesi lipofilných látok, najmä terpénov, ktoré pozostávajú z izoprénových podjednotiek. Ich pachové vlastnosti, biologické a farmakologické účinky spočívajú v aktivite rôznych skupín zložiek, ako sú monoterpény, monoterpenoly, monoterpénketóny, seskviterpény, seskviterpenoly,seskviterpénketóny, estery, aldehydy, fenoly, fenylestery a pod.

Na výrobu éterických olejov sa používajú rôzne čerstvé alebo sušené časti rastlín, ako sú kvety, listy (vňať, vetvičky), drevo, kôra, koreň alebo podzemok, semená, šupky semien a plodov. Využívajú sa mnohé rastlinné druhy. Tradične sa vyrábajú zo základnej rastlinnej masy lisovaním rastlín alebo ich častí, vyvarením rastlín, ich častí alebo rastlinných výlučkov či extraktov vo vode alebo destiláciou (používa sa najmä destilácia vodnou parou).

Éterické oleje sa pre svoje aromatické či farmakologické vlastnosti používajú v kozmetike na výrobu parfumov, v aromaterapii, do vonných produktov (zápalné tyčinky, suché ozdoby), na aromatizovanie potravín a nápojov ale aj vo farmaceutickom priemysle na prípravu liečiv. Éterické oleje sa využívajú pri aromaterapeutických masážach, na inhaláciu, do kúpeľa, do difuzérov či aromalámp, zriedené na ošetrenie pokožky, na osvieženie vzduchu a pod.

Ingredients/Zloženie Magické Vianoce éterický olej - kompozícia silíc: Vanilla Planifolia Fruit Extract (vanilka pravá)*, Citrus Sinensis Peel Extract (citrónovník pomarančový)*, Cinnamomum Zeylanicum Oil (škoricovník cejlónsky)*, Illicium Verum Fruit Oil (badián)*, ***Cinnamal, ***Eugenol, ***Limonene, ***Linalool,, ***Anise Alcohol, ***Benzyl Alcohol

*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach

100% organický produkt

Obsah: 10ml


6,00 €