Levanduľové mydlo s kozím mliekom (60 G)

Toto mydlo je skvelou kombináciou hlboko zvlhčujúceho a vyživujúceho kozieho mlieka s upokojujúcim, relaxačným účinkom na uvoľnenie stresu a svalov z levanduľového éterického oleja. Kozie mlieko je mimoriadne bohaté na vitamíny (A, D, E, K, B1, B2, B5), bielkoviny a minerály. Esenciálny olej z levandule má antiseptický a protizápalový účinok na citlivejšiu pokožku, môže upokojiť pokožku alergickú, ekzematickú, blahodárne pôsobí na pleť náchylnú na akné. V tomto mydle nájdete všetky cenné živiny, ktoré vaša pokožka možno práve potrebuje! V tomto prírodnom mydle sú obsiahnuté aj legendárne aromaterapeutické účinky levanduľového éterického oleja: upokojuje a regeneruje telo i dušu. Odporúčame tiež na citlivú pokožku na každodenné použitie, ale vďaka svojmu širokému účinku vyživuje a rozmaznáva všetky typy pleti s rovnakou intenzitou. 

VIAC INFORMÁCIÍ

  • Toto mydlo podporuje krásu vašej pokožky z niekoľkých smerov: rastlinné tuky, kozie mlieko a levanduľový olej majú na pokožku hlboký výživný, dezinfekčný a hojivý účinok!
  • Kozie mlieko je prírodným zdrojom kyseliny AHA, ktorá jemne exfoliuje unavenú vrchnú vrstvu pokožky a pomáha formovať sviežu pokožku.
  • Toto mydlo obsahuje veľa minerálov, vitamínov (napr. A, D, B2, B12), stopových prvkov, koenzýmu Q10. Minerály v kozom mlieku sú rovnaké ako minerály v ochrannej vrstve pokožky, takže naše mydlá z kozieho mlieka sú vhodné aj na každodenné použitie a pokožku nevysušujú.
  • Po jeho použití už určite nebudete potrebovať telové mlieko, vaša pokožka bude hydratovaná a hodvábna.
  • Protizápalové, môže jemne regenerovať kožné alergie, akné náchylnú pokožku, ekzémy, suchú pokožku, citlivú pokožku, plesňové infekcie, lupiny na pokožke hlavy.
  • Mydlo je vyrobené výhradne z palmového tuku s certifikátom RSPO, ktorý zaručuje udržateľnú výrobu. Výroba palmového tuku s certifikátom RSPO sa uskutočňuje za kontrolovaných podmienok, počas ktorých sa nevyrúbu ďalšie lesné oblasti a zaručia sa základné práva pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva.

ZLOŽENIE (INCI): zmydelnený kokosový tuk, zmydelnený palmový tuk, zmydelnený slnečnicový olej, voda, sušené kozie mlieko, olej z levandule lekárskej , kvety Levandule lekárskej, CI 75470 (karmín) (fialové farbivo)

Balenie: 60g

2,50 €
Please select variants first