Kubebové mydlo Olivia

Vitalizujúce mydlo so silou vzácneho kubebového oleja! Jeho zvláštna vôňa je zároveň sladká, s korenistou arómou a citrusovými tónmi. Medzi jeho nespočetné množstvo priaznivých účinkov patria blahodárne účinky na nervový systém a náladu, preto sa odporúča predovšetkým tým, ktorí žijú stresujúco. Mydlo Kubeba sa stalo jedným z obľúbených mydiel našich zákazníkov vďaka svojim povzbudzujúcim, osviežujúcim, tonizujúcim, čistiacim, dezinfekčným a antiseptickým vlastnostiam, ako aj svojim regulačným, protizápalovým a dezodoračným účinkom na tvorbu kožného mazu! 

VIAC INFORMÁCIÍ

  • Odporúčame pre všetky typy pleti, jeho príjemnú sladkú, citrusovú vôňu si okamžite zamilujete!
  • Ak chcete mydlo darovať a nechcete darček riskovať, touto osviežujúcou vôňou určite nič nepokazíte! Všetky vekové kategórie ho milujú kvôli unisex vôni!
  • Mydlo vyrobené z oleja Kubeba sa dá s istotou používať aj na slnku: nie je to éterický olej senzibilizujúci a nefototoxický pre pokožku.
  • Veľmi príjemná sladká, citrusová vôňa, ktorá okamžite pri kúpaní naplní používateľa pocitom šťastia.
  • Esenciálny olej z plodov kubeba je dobrým pleťovým tonikom a dezinfekčným prostriedkom, preto je primárne vhodný na ošetrenie akné a mastnej pokožky, ale je tiež bežnou zložkou parfumov a dezodorantov.
  • Hlboko vyživuje a regeneruje suchú alebo dehydratovanú pleť.
  • Toto mydlo sa vyrába z palmového oleja RSPO!  Certifikát RSPO zaručuje, že sa nebudú vyrubovať žiadne nové lesné oblasti na výrobu palmového oleja, a zaručí základné práva pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva. 

Zloženie: Sodium Cocoate (zmydeľnený kokosový olej), Sodium Palmate (zmydeľnený palmový olej), Sodium Heliate (zmydeľnený slnečnicový olej), Aqua (voda), Litsea Cubeba Oil (kubebový olej), CI 75470 (Kármin) 

Balenie: 120g


5,00 €