Kompostovateľné vrecká na psie exkrementy 1 rolka

Zľava

Eco Status kompostovateľné vrecká na psie exkrementy. Ekologický materiál vyrobený z rastlín a kukuričného škrobu bez GMO. 

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha k vypareniu vlhkosti (obsah vrecka sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu). Životný cyklus materiálu: pochádza z prírody, kam sa kompostovaním môže vrátiť.

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu.

Certifikát - naše Eco Flóra produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432.

Použitie: Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov. Vrecká s exkrementami ne sú určené do priemyselnej kompostárne.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 3 mesiacov od zakúpenia.

Rozmery balenia: 13 x 6,4 x 6,4 cm. Veľkosť vrecka 23 x 33 cm. Veľkosť rolky 3 x 6 cm. Rolky sa zmestia do štandardného zásobníka. 

Posielame kusovo bez obalu.

0,50 € 0,50 €