Čapovaný - ESTREA Zvláčňujúci krém na ruky s bambuckým maslom a jojobovým olejom

ESTREA zvláčňujúci krém na ruky s bambuckým maslom, jojobovým a pomaračnovým olejom.


Bez parabénov
Bez ropných derivátov
Antialergénové vône a bez farbiva
Základ krému tvorí prírodné bambucké maslo a jojobový olej

Dlhotrvajúci hydratačný krém na ruky s bambuckým maslom, ktorý pomáha liečiť suchú a citlivú pokožku. Môže pomôcť pri liečbe s ekzémom a svrabom.

Produkt odporúčame hlavne na citlivú pokožku. Obsahuje konzervačné látky Ecocert®.

Bambucké maslo: má protizápalové, zvláčňujúce a zvlhčujúce vlastnosti, je častou prísadou liečivých mastí. Má tiež schopnosť absorbovať ultrafialové žiarenie a preto sa používa aj ako slabší opaľovací krém. Dobre sa vstrebáva do pokožky, pleti dodáva hydratáciu a premasťuje ju. Lieči však aj kožné problémy, ako sú psoriáza, akné a jazvy po poranení.

Jojobový olej: Prírodný jojobový olej sa vyznačuje schopnosťou udržovať prirodzenú vlhkosť vašej pokožky a okrem toho ju aj regeneruje, ošetruje, vyhladzuje, pomáha pri akné a problematickej pleti, hydratuje suchú a citlivú pokožku a tiež vyhladuje drobné vrásky. Je jedným z najcennejších olejov využívaných v kozmetických procedúrach.

Pomarančový olej: Olej sa získava z pomarančovej kôri, resp. z kôry stromu, má blahodárne protizápalové a antiseptické vlastnosti. Pomarančový olej vracia suchej alebo mastnej pokožke rovnováhu.

Zloženie/INGREDIENTS (INCI) : Aqua, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Viteilaria Paradoxa Butter, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Olea Europaea, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glycerin, Hydrogenated Palm Oil, Hydrogenated Rapeseed Oil,Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Citrus Sinensis Oil, Sodium Phytate, Benzyl Alcohol Dehydroacetic Acid, Limonene, Citral, Linalool

Objem - 100g
Účinné látky: bambucké maslo, jojobový olej, pomarančový olej

Typ pleti Pre všetky typy pleti, na namáhanú pokožku, suchá pokožka, citlivá pokožka 

Cena je uvedená bez fľaše.

Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

2,00 €