Esenciálny olej kadidlo

ingrediencie: prírodný kadidlový olej - 5% roztok v oleji z hroznových jadier

Objem: 10ml

Názov:  Boswellia Carterii

Časť použitej rastliny:  živica

Esenciálny olej kadidlo je získavaný zo živice, ktorá je označovaná ako "Tekuté perly zo stromu života." Táto olejová živica funguje ako ochranná a obranná podpora pre strom, a vo forme esenciálneho oleja nám dodáva tieto vzácne benefity.

ÚČINKY

neutralizuje mikróby

stimuluje imunitný systém

neutralizuje mikróby

znižuje produkciu hlienu

pomáha pri vykašliavaní

zlepšuje náladu

upokojuje nervový systém

znižuje úzkosť

znižuje stres

podporuje spánok

upokojuje nervový systém

zmierňuje stres

vytvára pocity eufórie

BEZPEČNOSŤ

Všeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najprv otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.

Ak ste tehotná alebo v starostlivosti lekára, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Spôsob použitia

Kadidlo je spojené so psychikou, ktorá v gréčtine znamená aj "dýchanie". Prehlbuje a revitalizuje dych a k týmto účinkom pridáva vynikajúce imunostimulačné vlastnosti. V starostlivosti o pleť, má tento olej zázračné schopnosti hojenia rán.

Inhalácia

priama inhalácia, difúzer, olejový výparník, inhalácia pary

Olej má živicovú, bohatú arómu a môže pomôcť pri upokojení pľúc a emócií.

Podpora dýchacieho ústrojenstva: Pridajte 2 kvapky kadidlového oleja do misy s teplou vodou (6-10 šálok), a inhalujte s uterákom prehodeným cez hlavu po dobu 5-15 minút

Kadidlový olej bol uctievaný po stáročia ako pomôcka pri meditácii. Pridajte 4-6 kvapiek esenciálneho oleja do aromalampy počas meditácie.

Telo

masáž, kompresia, kúpeľ, masť, starostlivosť o pleť

Pridajte kadidlový olej do prípravkov pre suchú, starnúcu pleť. Dobre sa mieša s Ružou a Levanduľou v produktoch v starostlivosti o pleť.

Olej uvoľňuje bolesť hlavy a napätie v krčných svaloch. Na postihnuté miesto aplikujte niekoľko kvapiek a vmasírujte priamo na postihnutú oblasť, alebo použite v nosnom oleji (olivový, kokosový, slnečnicový alebo iný rastlinný olej).

Pre podporu imunitného systému, vmasírujte olej do hornej časti chodidiel a oblasti lymfatických uzlín. Zrieďte v nosnom oleji podľa vášho výberu.

Krajina pôvodu: Omán

4,20 €