Esencia na prádlo Muschio bianco 100g

Esencia na prádlo sa používa pri bežnom praní spolu s práškom alebo gélom na pranie (náhrada aviváže). Je vysoko koncentrovaná, neriedi sa vodou ale dávkuje sa len pár kvapiek, pričom prevonia prádlo aj celý šatník. Nie je agresívna na bielizeň, nefarbí a nezanecháva žiadne škvrny. Dlhotrvajúca vôňa aj pri použití sušičky. Šetrí aj vašu práčku, pretože nezanecháva v dávkovači mazľavé usadeniny.

Spôsob použitia:

Používa sa na záverečné pláchanie prádla v práčne alebo v rukách.

Práčka: 5ml esencie naliať do výsuvného dávkovača práčky.

Ručne: 5ml na 10 litrov vody. Ponorte prádlo do vody a nechajte niekoľko minút pôsobiť, potom vyžmýkajte.

Objem: 100g ak máte záujem o väčšie množstvo, napíšte nám do poznámky pri objednaní.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

8,00 €