Doplnkový gél na farebné prádlo s hygienickým účinkom

Zľava -30%

Doplnkový gél na odstránenie škvrn na farebnom oblečení. Vhodné na použitie v práčke aj v rukách .

Použitie:

Candeggina gentile je vhodný pre všetky druhy vlákien: bavlna, ľan a jemné tkaniny.

Ošetrenie: V prípade ťažkých škvŕn alebo pretrvávajúceho nepríjemného pachu, naneste dostatočné m,nožstvo gélu na škvrnu. Nechajte niekoľko minút pôsobiť, prepláchnite a operte. Skôr ako použijete gél, vyskúšajte stálosť farby na skrytej časti odevu. Nepoužívajte na kovové časti a na hrdzu.

V práčke: Pridajte 100ml do zásobníka na bielidlo. Pridajte prací prášok alebo gél na pranie a pustite práčku. Pri zaťažení 7kg použite 150ml gélu.

V rukách: Pridajte 100ml gélu ku praciemu gélu. Nechajte pôsobiť na bielizeň do 1 hodiny. Potom poriadne prepláchnuť a pokračujte ako pri bežnom praní.

- Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

- Použité zložky sú biologicky rozložiteľné.

- Receptúra nebola testovaná na zvieratách.

Bezpečnostné upozornenia:

 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • spôsobuje vážne podráždenie očí
 • po zasiahnutí očí ich dôkladne vypláchnite vodou
 • ak používate kontaktné šošovky odstráňte ich a pokračujte vo vyplachovaní.
 • ak podráždenie očí, pokožky pretvára vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie
 • pri požití vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie
 • skladujte na suchom a chladnom mieste
 • spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale


Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.BIODEGRADABILITA > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Bezpečnostné upozornenia

 • uchovávajte mimo dosahu detí
 • Cena za 1 kg - Cena je uvedená bez fľaše.

  Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

  Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

  Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

  Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

1,54 € 2,20 €