Čokoládovo mätové mydlo

Toto 100% prírodné mydlo, ručne vyrobené z kvalitných surovín je obľúbené medzi mužmi. Je to skutočné mydlo na podporu šťastia, ktoré podporuje vôňu kakaa a mäty. Produkuje endorfíny považované za hormón šťastia, a zároveň pri kontakte s pokožkou povzbudzuje, vitalizuje a mierne detoxikuje. Vďaka chladivému účinku mäty piepornej je účinný proti bakteriálnym infekciám, redukuje nadprodukciu akné a kožného mazu. Obsah kakaa v mydle nepôsobí iba ako afrodiziakum na naše zmysly, ale vďaka omladzujúcemu, spevňujúcemu a zvlhčujúcemu účinku robí našu pokožku pružnejšiu. Pozor! Vôňa je návyková! :) 

VIAC INFORMÁCIÍ

  • Ideálne pre všetky typy pleti, účinne lieči aj mastnú pleť náchylnú na akné bez jej vysušenia.
  • Vo veľkých letných horúčavách by ste nemohli nájsť lepšie riešenie, ak chcete skutočne dobrý ochladzovací kúpeľ!
  • Poskytuje tiež riešenie starostlivosti o pokožku tváre a tela.
  • Toto špeciálne mydlo neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, považuje sa za čisto rastlinné, vegánske mydlo.
  • Jemnosť kakaa a svieži charakter mäty oživujú unavený nervový systém, pretože mätový éterický olej a kakao môžu spoločne stimulovať krvný obeh.
  • Extra bohaté penivé mydlo, ktoré počas používania hlboko vyživuje a regeneruje zapálenú pokožku. Nezaťažuje telo škodlivými látkami. Pomáha udržiavať zdravie pokožky.
  • Mydlo je vyrobené výhradne z palmového tuku s certifikátom RSPO, ktorý zaručuje udržateľnú výrobu. Výroba palmového tuku s certifikátom RSPO sa uskutočňuje za kontrolovaných podmienok, počas ktorých sa nevyrúbu ďalšie lesné oblasti a zaručia sa základné práva pracovníkov pracujúcich na plantáži a okolitého obyvateľstva.

ZLOŽENIE (INCI):  zmydelnený kokosový tuk, zmydelnený palmový tuk, zmydelnený slnečnicový olej, Voda, éterický olej z mäty piepornej, Kakao

Balenie: 120g

5,00 €