Čistič so sódou - Candeggina con soda

Tekutý čistiaci prostriedok ako DOPLNOK na pranie bielej bielizne a na čistenie domu s chloranom sodným a sodou. 

Tekutý čistiaci prostriedok sa používa ako DOPLNOK na pranie bielej bielizne a na čistenie domu. Chlornan sodný a soda umožňuje dôkladnú hygienu (sanáciu) podlahy, sanitárnej keramiky a akéhokoľvek iného umývateľného povrchu. Taktiež umožňuje sanáciu všetkých sanitárnych zariadení (vaňa, wc, umývadlo).

Použitie:

PODLAHY:

Riedený: Nalejte 150ml (1pohár) na 5l vody, aby ste bez námahy hygienicky vyčistili veľké a malé plochy. Nie je potrebné oplachovať vodou.

Neriedený: Pri silnom znečistení naneste 2 poháre na 5l vody. Je potrebné oplachnuť vodou.


TEXTIL:
VAROVANIE: Vždy dodržujte pokyny na pranie na štítku pre starostlivosť o odev alebo látku. Skontrolujte stálosť farby otestovaním na skrytej ploche látky. Nepoužívajte na vlnu, hodváb, kožu či kovové časti.
V práčke: Pridajte 150 ml (1šálku) do zásobníka na bielidlo, ale nie k prášku či gélu na pranie
V rukách: Nalejte 150ml (1šálku) do 10l vody. Nechajte pôsobiť 20 - 30 min bez pridania pracieho gélu. Potom pokračujte ako pri bežnom praní.

Predpranie:Nalejte priamo na škvrnu a nechajte pôsobiť pár minút a ihneď poriadne prepláchnite a pokračujte ako pri bežnom praní.

- Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.

- Použité zložky sú biologicky rozložiteľné.

- Receptúra nebola testovaná na zvieratách.

Bezpečnostné upozornenia:

  • uchovávajte mimo dosahu detí
  • spôsobuje vážne podráždenie očí
  • po zasiahnutí očí ich dôkladne vypláchnite vodou
  • ak používate kontaktné šošovky odstráňte ich a pokračujte vo vyplachovaní.
  • ak podráždenie očí, pokožky pretvára vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie
  • pri požití vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie
  • skladujte na suchom a chladnom mieste
  • spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale


Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.BIODEGRADABILITA > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Cena za 0,500kg - Cena je uvedená bez fľaše.

Cena je uvedená bez fľaše. Do poznámky napíšte: do vlastného obalu alebo novej fľaše. Výsledná suma s fľašou Vám bude zaslaná na mail. Po jej odsúhlasení Vám bude zaslaný tovar podľa Vášho výberu.

Poslanie obalov poštou- Táto možnosť sa na prvý pohľad javí ako neefektívna, no pri dostatočnom objeme posielaných obalov je menej náročná na čas i spotrebované emisie, ako pravidelné cesty na nákupy. Jednoducho zabalíte prázdne obaly do obálky, krabice alebo vrecka a pošlete na našu adresu: ALTINI, Letomostie 1D Nové Zámky 94002. Treba tam čitateľne napísať vaše meno, aby sme mohli obaly priradiť k príslušnej objednávke. Potom si objednáte tovar v našom e-shope a napíšete do poznámky do vlastného obalu. Hneď ako balík s obalmi dorazí na našu adresu, objednávku vybavíme a pošleme.

Ako môžete vidieť, tento spôsob nakupovania nie je vôbec zložitý, hoci na prvý pohľad nezvyčajný. Pokiaľ by ste mali pochybnosti o tom, ako použiť vlastné obaly, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese obchod@altini.sk alebo na telefónnom čísle 0944 264 009.

Ďakujeme, že ste navštívili náš obchod a prajeme vám príjemné a pohodlné bezodpadové a bezobalové nakupovanie!

1,25 €